Domácí kino DENON AVR X2600H AV

Náš nejnovější testovaný předmět, fantastický zesilovač DENON. Není přehánění říkat, že jsme měli štěstí s mimořádným zvukovým zařízením! Během testování jsme opravdu nenašli žádné chyby. Testování proběhlo v dokonale navržené místnosti domácího kina našeho milého starého zákazníka, Mihály Kocsise. Při akustickém ošetření místnosti majitel nešetřil žádné náklady a úsilí. Pomocí akustického měření bylo na správná místa umístěno přesně stejné množství a typ akustických panelů, díky čemuž vznikl prakticky dokonalý zvuk. Ostatní hi-fi prvky v domácím kině jsou také pozoruhodné – stejně jako vybavení domácnosti – ale tentokrát jsme se zaměřili na zesilovače řady DENON X. Uvidíme, co dokáže toto hi-fi zařízení….

Denon-AVR-X2600H-Zesilovač kina-460x460 (2)

Klasický vzhled Denon

Značka Denon má výrazný vzhled, na displeji jsou dvě velká a mnoho menších tlačítek. Na rozdíl od předchozích modelů Denon, přední panel není vyroben z kovu, ale z plastu, není kryt, který skrývá konektory a ovládací prvky. Vše lze snadno nastavit pomocí dálkového ovladače s mnoha tlačítky.

Pojďme na to!

Avengers eindspel filmposter

Poprvé jsme vybrali 2019 Avengers: Endgame Blu-Ray kvalitní Dolby Digital 5.1 soundtrack film. Obohacený o superhrdiny a super akci, každý zvuk ve filmu zněl tak, jak jsme byli zvyklí v slušném kině. Dostali jsme podrobný zvukový obraz, dokonce i malé pochoutky byly krásně slyšeny. Speciální efekty byly jasné, zažili jsme skutečný prostorový zvuk, takže jsme se mohli do příběhu absolutně ponořit, jako bychom bojovali po pravdě o Thora. Hudební prvky také zněly bezchybně precizně, krásně a čistě, což zvyšovalo dramatický efekt.

Podruhé jsme zaúčtovali úspěšné kino plné vzrušení. Dobrodružná komedie Jumanji – The Next Level je také plná zvukových efektů. Šustění stromů džungle, šustění listů nebo zvuky zvířat se také zdály skutečné. Vzrušení vytvořené scénami bylo dále posíleno 3D zvukem. Dialogy a hudba byly také pochopitelné a efektivní. Samozřejmě se doporučuje tento vynikající zesilovač spárovat s kvalitními reproduktory.

Il prueba a Denonův víkend

V akustice kina jsme nenašli žádné nedostatky, takže jsme zvědavě čekali, až při poslechu hudby vystoupí Denonův zesilovač. Pomocí Spotify jsme také poslouchali oblíbenou nejoblíbenější písničku dospívající dcery, The Weekend: Blinding Lights. Správně jsme zvýšili hlasitost – a nebyli jsme zklamaní. Měli jsme senzační zvuk, hudba tekla v každé části našeho těla. Mnoho lidí věří, že moderní technologie může znít stokrát lépe a profesionálněji než ty staré, zatímco jiní říkají, že nic ve srovnání s vinylovými deskami. Ale kombinací staré a nové může opravdu dojít k skvělým věcem. Zesilovač je také vhodný pro přehrávání vinylových desek díky svému vstupu Phono. Johann Strauss Jr.: Cirkus Modrého Dunaje byl na prvním místě naší „taneční karty“. Slyšet skladatelskou taneční operetu v této kvalitě bylo neuvěřitelně úžasným zážitkem. Imaginativně jsme potulovali břehy Dunaje do rytmu jemných melodií…

souhrn

Denon AVR X2600 H, ve svém vzhledu, nepřinesl žádnou skutečnou inovaci ve srovnání s předchozími produkty v sérii, trvá na obvyklém stylu značky. Poskytuje vysokou kvalitu za dostupnou cenu. Jeho mnoho a ještě více funkcí nabízí nekonečné možnosti. Vyhovuje téměř každé potřebě, od obyčejného obývacího pokoje se promění v kino Dolby Digital 5.1, nezaznamenali jsme žádné zkreslení při vysoké hlasitosti, vysoké a nízké frekvence zněly bezchybně. Při použití ve vhodném akustickém prostoru s kvalitními reproduktory se toto skvělé zařízení nepokazí. Snadné nastavení, kalibrace, maximální využití poslechu hudby nebo sledování filmů. Jsme přesvědčeni o tomto super zařízení, doporučujeme s důvěrou, pokud chcete skutečný filmový zážitek!

Klíčové vlastnosti produktu:

7,2 kanálů, 4K Ultra HD

Výkon na kanál: 150 W

3D prostorový zvuk podporuje také technologie Dolby Atmos, DTSX, Virtualizace výšky Dolby Atmos.

Má 8 vstupů HDMI 2.0 a 2 výstupy HDMI 2.0.

Převádí obrázky s nižším rozlišením na rozlišení 4 kB díky technologii Pure Direct.

Vestavěný Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume, Dynamic EQ poskytují snadnou kalibraci, ovládání a ovládání tónů.

Bezdrátové služby: HEOS, AirPlay, Wi-Fi, Bluetooth

Streamovací služby: SoundCloud, Napster, Tidal, Spotify, Tuneln, Deezer,.

Má také vstup Phono MM pro přehrávání vinylových desek.

To není všechno, ale mohli bychom podrobně popsat nesčetné funkce zesilovače prostřednictvím několika stránek, ale nyní to budeme ignorovat.