Nemusíte se starat o koronavirus!

Nastal čas dezinfikovat všechny akustické panely. Bohužel se koronavirus šíří po celém světě a je naším srdcem, abychom ho zastavili. Naše výrobky jsou zcela bez virů s předbalením a následným balením ozonové dezinfekce!

Ozone disinfection of acoustic panel

Je pravda, že koronavirus žije na pevných tělesech až 12 hodin a na měkkých tkáních až 6 hodin. V důsledku toho by nebylo zapotřebí dezinfekce.
Ale protože mluvíme o pandemii a lidé se bojí, tak jsme si jisti !! Perfektní akustika se již dodává do všech zemí EU a nechceme, aby se někdo bál nakažení

Ozone disinfection of acoustic panel (2)

Co je ozonová dezinfekce?

Dezinfekce ozónu se provádí pomocí generátoru ozónu. Ozon je velmi silný dezinfekční prostředek. Není nutné odstraňovat předměty pro ošetření ozonem, a proto tam, kde vzduch vstupuje, dezinfikuje a ničí škodlivé mikroorganismy, bakterie, viry, plísně – aniž by došlo k poškození zařízení.
Velkou výhodou dezinfekce ozónu je, že nezanechává škodlivé nebo toxické látky, jako je chlor.
Další velkou výhodou je, že se rychle rozkládá a přeměňuje na čistý kyslík (O2). Během procesu dezinfekce, na konci dezinfekčního cyklu, se generátor ozónu používá k rozkladu ozonu na čistý kyslík, takže na konci ošetření místnost nebo její obsah:

Vliv ozonu na bakterie a viry:

Extrémně silný baktericidní, antivirový účinek ozonu je způsoben oxidačním účinkem aktivního kyslíku produkovaného ozonem, který se odděluje. Ozon rozkládá buněčnou membránu bakterií, když přichází do styku s buněčnou stěnou. Kontakt s výbušnou oxidační reakcí vytváří otvor ve buněčné stěně. Bakterie začíná ztrácet svůj tvar, protože molekuly ozonu vytvářejí v buněčné stěně další díry. Za zlomek vteřiny se s bakteriální buněčnou stěnou střetnou tisíce molekul ozonu a buňka zemře. Molekuly ozonu poškozují virus tím, že neumožňují infikovat další buňky, tj. Přenášet infekci.

Ozone disinfection of acoustic panel

Ozonová dezinfekce akustické prvky a proces:

Akustické panely od společnosti Perfect Acoustic jsou před balením uloženy ve skladu. V našem skladu umístíme vysoce výkonný generátor ozónu mezi akustické panely na konci dne, které jsou v provozu 1 hodinu. (ozón zabije všechny bakterie a viry za 7 minut)
Po ošetření ozonem se ozon rozkládá za půl hodiny a stává se kyslíkem !!

V akustických panelech ozón nepoškozuje a zůstává bez zápachu. Po dezinfekci dostanete tenkou nylonovou fólii a může začít balení.
Po zabalení jsou akustické panely znovu dezinfikovány za účelem bakteriálního dodání kurýrem. Předávání probíhá v rukavicích, maskách a ochranném oděvu, takže se pokuste zabránit šíření koronavírusů po celém světě!

V případě karantény a uzavírání hranic může být dodání balíků zpožděno o týdny.

Za zpoždění dodávky nemůžeme přijmout odpovědnost!

Kategorie: Blog