Rohové basové pasti s membránou

3 888  + tax

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)!

Při platbě bankovním převodem získáte 10% slevu z celkové ceny

Ozonová dezinfekce akustického panelu: Nemusíte se bát koronaviru!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 8676502687 Kategorie:
GTIN: 8676502687
MPN: 8676502687
Brand: Perfect Acoustic

Popis

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo akustiky, zeptejte se jich na „Otázky a odpovědi“. Zde dostanete odpovědi rychleji. V e-mailech můžeme odpovídat pouze na otázky týkající se objednávek.

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

Velikost: 109x64x22cm 18kg

Na všechny naše výrobky nabízíme 2měsíční záruku vrácení peněz!

Pokud nejste spokojeni s zakoupeným produktem, můžete jej vrátit bez udání důvodu do 60 dnů od jeho obdržení.

Rohové basové pasti s membránou:

Naše basstraps s dvojitou membránou jsou vyrobeny z akustické imitace kůže s vysokou hustotou, na její zadní straně používáme pružnou dvojitou dřevěnou membránu.
Jeho tuhost je zajištěna tuhou dřevěnou konstrukcí.
Pro interní absorpci zvuku používáme akustickou vlnu 90 kg / m3. Byl vyvinut speciálně pro tento účel a je neškodný pro zdraví.

Povrch je pokryt akustickým sametem, který zabraňuje emisi prachu.
Dotek, vzhled, textura napodobeniny kůže je identická s pravou kůží.

Tlumič basů s dvojitou membránou (cornel) barva:

Čištění:

Otřete ji mírně vlhkým hadříkem.

V které oblasti náš basový pasti s dvojitou membránou (cornel) lepí jiné produkty?

Díky kombinaci dřeva a kůže je jeho absorpce zvuku přes 600 Hz minimální, zatímco při nižších frekvencích je výrazně efektivnější
Protože ničí nežádoucí basy z 30 Hz, uslyšíme podrobnější a kontrolované basy, zatímco vyšší frekvence zůstanou vzdušnější a prostornější.

Akustická dvojitá dřevitá membrána zmírňuje pouze nízké frekvence. V tomto frekvenčním rozsahu je výrazně účinnější než jakýkoli jiný akustický panel.

Pokud je v místnosti příliš mnoho basů, může vytlačit vysoké frekvence, což narušuje akustickou rovnováhu místnosti.

Při použití membránového basového lapače je téměř nemožné přehánět tlumení místnosti, zejména ve srovnání s akustickými panely širokého spektra.
Proto by se člověk neměl obávat nákupu příliš velkého počtu membránových basových nástrah, protože basové frekvence dominují zvuku v každé místnosti.

Charakteristiky absorpce zvuku basových lapačů dřevěné membrány:

wood membrane

Následující fotografie ukazuje výsledek měření absorbéru basů membrány 109x64x22cm.
Fotografie ukazuje, že náš membránový basový absorbér je nejúčinnější při tlumení nízkých frekvencí.30-150 Hz

The acoustic characteristics of the double leather membrane bass trap:

leather corner bass trap

Graf ukazuje koeficient absorpce zvuku dvojitých kožených membránových nástrah 109x64x22cm.

Rozdíl mezi kůží a dřevní membránou spočívá v tom, že kožená membrána může zmírnit vyšší frekvence až do 600 Hz.
Abychom určili, která část kmitočtového rozsahu je nejkritičtější, můžeme ji změřit nebo se rozhodnout ušními testy.

Můžete si také objednat membránové bass traps vlastní velikosti! Pokud rozměry bass traps vlastní velikosti nejsou větší než naše standardní, nebudeme účtovat žádné další náklady.

bass trap foot

Jako tištěný akustický panel si můžete také objednat rohové basové lapače dřeva s membránou.
Můžete nám poslat svou vlastní fotografii e-mailem nebo si vybrat jednu z 50 fotografií zobrazených na stránce tištěných akustických panelů.

Umístění basového lapače dřevěné membrány
Rohové jednotky hovoří samy za sebe, měly by být umístěny v rozích místnosti.
Jejich tvar je pod úhlem 45 stupňů, který se perfektně hodí do každého rohu.
Každá rohová jednotka s dřevěnou membránou pro zachycení basů stojí na dřevěných nohách vysokých 5 cm. V případě, že si přejete objednat jeden s vyššími nohami nebo je umístit na zakázkovou pozici, např. čalounění parket je vyšší nebo silnější než průměr, obraťte se prosím na našeho profesionála a on vám vyrobí nohy na míru pro vás bez jakýchkoli dalších nákladů.

Bass traps lze snadno stohovat vyjmutím nohou a uvolněním pouze jednoho šroubu na nohu, který nabízí jednotný vzhled jednotek. V případě stohování rohových jednotek – dokonce 3 kusy dohromady – budou díky své vysoké hustotě a robustnosti stále stát pevné rám.

Jejich umístění v rozích výrazně zlepší jejich účinek na tlumení basů, protože většina basů je umístěna v rozích, které mohou způsobit nižší hodnoty 15-20 dB na nižších frekvencích.

Tyto basy začínající od rohů mohou způsobit velké špičky a poklesy pod 300 Hz. Tyto anomálie mohou zkazit čistotu a dynamiku basů nebo mohou zcela odstranit určité frekvence a snížit je o 20-30 dB. Na této fotografii vidíme obrovský pokles pod 90 Hz v důsledku stojaté vlny.
acoustic measurement sound pressure value

hodnota akustického tlaku akustického měření

Tyto anomálie můžete zastavit nebo zlepšit umístěním basových pastí do rohů.

Mýty

Mnohokrát jsem slyšel, že dřevo a kůže nevyhovují účelům akustického ošetření, protože zvuk nemůže projít skrz ně.

Naštěstí to tak není!

Pokud zvuk neprošel skrz ně, pak použitím jednoduché akustické imitace kůže bychom mohli zabránit tomu, aby naši sousedé slyšeli naši oblíbenou hudbu, když trochu zvýšíme hlasitost. Pokud by to byla pravda, bylo by to nejjednodušší řešení izolace zvuku na světě.

Přirozeně zvukové vlny jimi procházejí. Ale naštěstí ne na každé frekvenci. Každý materiál má vlastní koeficienty pohlcování zvuku a přenosu zvuku.

S ohledem na tyto faktory navrhujeme naše membránové bass traps tak, aby se staly nejúčinnějšími, as cílem ponechat vysoké frekvence nedotčené, protože nad 600 Hz zvukové vlny neprochází koženým materiálem. Tímto způsobem můžeme zajistit dokonalou linearitu ozvučení studií, hi-fi a místností domácího kina.

Pokud například nábytek a koberce nadměrně tlumí vysoké frekvence ve srovnání s basy v konkrétní místnosti, můžeme použít imitaci kůže nebo dřevěné membrány. Před umístěním těchto jednotek do místnosti můžeme snadno identifikovat akustické anomálie provedením akustického měření.

Again, a nice example of a room with foams

Zde můžete vidět čas dozvuku RT60 s nerovnoměrným přenosem zvuku

Na výše uvedeném grafu je vidět přehlcení vysokých frekvencí v místnosti, zatímco nízké frekvence neustále rostou, vytlačují vysokou frekvenci a skutečné basy. V tomto případě by skutečná basa nepřesáhla, ale její dozvuk. Vytváří undynamic, nepřetržitě řvoucí basy, které mohou skrýt detaily.

V tomto případě, pokud umístíme do rohu jednu nebo více napodobenin koňských nebo dřevěných membránových basových lapačů, by se dozvuk výrazně snížil, ale jen díky nižším frekvencím díky membránám.

Pokud v takovém případě použijeme standardní širokopásmové bass-traps, vysoké frekvence by klesaly stejně dobře jako paralelní s dozvukem, což není upřednostňovaným výsledkem, pokud bychom chtěli dosáhnout co nejrovnoměrnějšího zvuku.

Dopad panelu pohlcujícího zvuk v místnosti

Pokud bychom v našem pokoji chtěli dosáhnout takového dozvuku, musíme použít membránové baatraps!

Další informace

Hmotnost 14 kg
Color

claret, dark brown, dark gray, If you want a wood membrane, please describe the color of the fabric by e-mail., light brown, light gray, black, butter-colour

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohové basové pasti s membránou”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.