Difuzor dřeva z tvrdého dřeva

1 944 3 132  + tax

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)!

Při platbě bankovním převodem získáte 10% slevu z celkové ceny

Ozonová dezinfekce akustického panelu: Nemusíte se bát koronaviru!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 865952543 Kategorie:
GTIN: 865952543
MPN: 865952543
Brand: Perfect Acoustic

Popis

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo akustiky, zeptejte se jich na „Otázky a odpovědi“. Zde dostanete odpovědi rychleji. V e-mailech můžeme odpovídat pouze na otázky týkající se objednávek.

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

Vlastnosti difuzéru ušlechtilého dřeva:

  • Základním materiálem našeho difuzéru ušlechtilého dřeva je černý ořech, po stranách jsou zvýrazněny 2-10 cm.
  • Díky vysoce kvalitní surovině mají vynikající absorpční vlastnosti zvuku.
  • Jejich povrch, navržený v různých hloubkách, je schopen paprsky zpět paprsky ve všech směrech, při plné šířce pásma.
  • Čím hlouběji je povrch, tím nižší je frekvence, kterou mohou absorbovat.
  • Rozměry: 60x60x10cm, 115x50x10cm, 130x60x10cm, ale vyrábíme je v jakékoli velikosti.
  • V případě jedinečných nápadů a velikostí nám napište e-mail!
  • Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně a pravidelně testovány.
  • Jeho atraktivní vzhled mu umožňuje být estetickým doplňkem moderních i klasických domů a studií.
  • Můžete si objednat s nebo bez marinády. Marináda zdůrazňuje zrno a barvu dřeva.
  • Po mnoho let si zachovává svou nadčasovou kvalitu a krásu.

Na všechny naše výrobky nabízíme 2měsíční záruku vrácení peněz!

Pokud nejste spokojeni s zakoupeným produktem, můžete jej vrátit bez udání důvodu do 60 dnů od jeho obdržení.

Čištění:

Lze jej snadno otřít vlhkým hadříkem.

K dispozici také pěšky:

14 EUR / difuzor

Role difuzérů

Membrány pohlcující zvuk pohlcují hluboké zvuky. Pokud však usilujeme o bezchybnou akustiku, nestačí tyto akustické prvky použít samy. Důvodem je, že nadměrný útlum může mít za následek výrazné zhoršení zvuku. Zvuky se odrazí tam a zpět ze stěn, skla a dalších plochých, hladkých a tvrdých povrchů a vytvářejí nepříjemné ozvěny. V takových případech se zvuky odrážejí jedním směrem a současně. Abychom to eliminovali, doporučuje se také umístit akustické difuzory do dané místnosti, protože rozptylují zvuky po celé šířce pásma kvůli jejich nerovnoměrnému povrchu s různými hloubkami, takže můžeme získat hezčí a jasnější zvuk. Dozvuk přestává. Difuzory také absorbují hluboké zvuky efektivně. Správné akustické prvky se vzájemně doplňují, aby byla zaručena dokonalá akustika.

Difúze

Difúzní a přímé zvukové pole společně tvoří náš smysl pro prostorový čas a vzdálenost. Difuzní povrchy jsou veškerý nábytek a předměty, ale kvalita odrazených zvuků do značné míry závisí na materiálu difúzního povrchu. Difuzéry z ušlechtilého dřeva jsou efektivní materiály pohlcující zvuk díky své vysoké měrné hmotnosti a hustotě. A jejich nepravidelný povrch, vytvořený v různých hloubkách, je schopen rozptýlit zvuky do vesmíru rozdělením na menší částice. Polystyrénové nebo plastové houby nefungují jako prvek pohlcující zvuk. A vejce se používají k ukládání vajec!

Montáž

Nasazení našich difuzorů je velmi snadné. S pomocí závěsů a šroubů (které jsou baleny s produkty) si ho může kdokoli snadno nainstalovat bez jakýchkoli odborných znalostí.

Příprava:

Vyrábíme naše výrobky v jakémkoli množství a velikosti do 1-2 týdnů po objednání.

Obal:

Naše výrobky balíme do silných, speciálních lepenkových krabic, které jsou potaženy několika vrstvami fólie.

Doprava:

Výrobky jsou dodávány společností DHL a v Maďarsku kurýrní společností 24H.

 

Kolik difuzorů by mělo být umístěno a kde?

Ve větší místnosti je zapotřebí větší množství difuzorů. Body odrazu by měly být zakryty především rozptylovači. Tyto body lze nejpřesněji určit akustickým měřením. Perfektní akustika nejen provádí akustický test na místě, ale jsou možná i online akustická měření. Můžeme určit primární odrazové body s přesností 95%.

Reflexní body:

– mezi reproduktorem a pozicí studenta vpravo a vlevo

v nakloněných podkrovních místnostech

– strop mezi reproduktory a posluchačem

– za reproduktory

Doporučuje se umístit difuzory do výšky uší.

Pokud má místnost ideální akustiku, bude prostor s nízkým středním rozsahem rozlišení a nevyváženými basovými zvuky zněl těsně. Ve studiích, v případě zvukového záznamu, získáme mnohem lepší konečný výsledek, pokud je akustika během záznamu dostatečná. V suterénech a suterénních studiích je dozvuk obvykle nejzávažnějším problémem. Čím tužší stěny, tím větší je šance na odrazy. Následné míchání zvuku nevyřeší úplně akustické poruchy, protože elektronicky smíšený vylepšený zvukový materiál bude znít dobře pouze v místnosti, kde byla provedena postprodukce! V ostatních místnostech uslyšíme jinak. Z tohoto důvodu je nezbytné akustické ošetření místnosti.

Stručně řečeno – vlastnosti černých vlašských ořechů

Černý ořech je druhem původem ze Spojených států, ale v Evropě byl v 17. století také rozšířen. Černý název mohl být odvozen od černé kůry nebo černých ořechů starších stromů. Díky své vysoké pevnosti a flexibilitě je to jedna z nejpopulárnějších surovin pro výrobu nábytku. Vynikající žíravost, dobré moření. Jeho dynamická síla, hustota a měrná hmotnost z něj činí účinný absorbér zvuku.

Hlučné potíže

Jedním z opravdu vážných problémů naší moderní doby je hlukové znečištění. Každodenní zvuky nejsou jen otravné pro naše uši, ale mají také negativní vliv na náš nervový systém a tělo. Poslech hudby nebo sledování filmu je příjemný zážitek pouze v případě, že místnost má správnou akustiku, protože pak všechny zvuky zní tak, jak by měly. Pokud se však nebudeme zabývat akustickou opravou místnosti, bohužel se můžeme díky nepříjemným zvukům stávat napjatými a nevrlými! Pomocí tlumičů a difuzorů basů můžete slyšet skutečně vyvážený a krásný prostorový zvuk.

Nemusíme se vzdávat krásy ani kvůli účinnosti! Naše černé difuzory ořechů splňují téměř každou potřebu a vkus. Ať už je váš domov nebo studio moderní, elegantní, minimalistický nebo dokonce klasicky elegantní, tento sofistikovaný a vysoce účinný produkt osloví každého.

Další informace

Hmotnost 20 kg
Color

painted, natural

Size

115x50x10cm, 60x60x10cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Difuzor dřeva z tvrdého dřeva”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.