Difuzor pyramidy

2 160 2 538  + tax

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)!

Při platbě bankovním převodem získáte 10% slevu z celkové ceny

Ozonová dezinfekce akustického panelu: Nemusíte se bát koronaviru!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 654563104945 Kategorie:
GTIN: 654563104945
MPN: 654563104945
Brand: Perfect Acoustic

Popis

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo akustiky, zeptejte se jich na „Otázky a odpovědi“. Zde dostanete odpovědi rychleji. V e-mailech můžeme odpovídat pouze na otázky týkající se objednávek.

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

Vlastnosti pyramidového difuzoru:

 • Rozměry: 60x60x12 cm, ale vyrábíme v jakékoli velikosti.
 • V případě individuální objednávky nám napište e-mailem!
 • Obsahuje nejrobustnější, nejkvalitnější borovicovou borovici, díky níž má pyramidový difuzor nejvyšší absorpční kapacitu basů!
 • Navrhujeme a vytváříme na základě přesných matematických výpočtů.
 • Jeho povrch má různé hloubky, je nepravidelný, takže rozptyluje zvuky v celé šířce pásma, což vede k čistému a rovnoměrnému zvuku.
 • Díky svému estetickému designu může být integrován do jakéhokoli stylu místnosti.
 • Žádný čas vypršení platnosti! V průběhu let neztrácí svou účinnost, atraktivní vzhled.
 • Každý z našich produktů je vyráběn ručně.
 • Naše výrobky pravidelně testujeme.
 • K výrobě našich výrobků používáme pouze suroviny nejvyšší kvality.

Na všechny naše výrobky nabízíme 2měsíční záruku vrácení peněz!

Pokud nejste spokojeni s zakoupeným produktem, můžete jej vrátit bez udání důvodu do 60 dnů od jeho obdržení.

5 různých nakládaných barev:

Properties of 3D Cubic acoustic diffuser:

 • přírodní
 • lehké vlašské ořechy
 • tmavé vlašské ořechy
 • palisander
 • Černá

Čištění

Lze jej snadno otřít vlhkým hadříkem.

Jaký je účel rozptylovačů?

K dosažení správné akustiky nepotřebujeme pouze tlumiče basů. Pokud zvuky nadměrně utlumíme, zhoršíme potěšení ze zvukového materiálu. Difuzory rozptylují zvuky přicházející na jejich povrch. Rozdělením energie zvuku na menší části jsou zvuky vyzařovány zpět do většího prostoru. Jejich povrch, navržený s matematickou přesností, je nepravidelný a má různé hloubky, v důsledku čehož jsou schopni rozptylovat zvuky po celé šířce pásma a vytvářejí pocit a zvuk, jako by zvětšovali prostor. Dostáváme čistou, vyváženou akustiku. Vysoké tóny však nepoškozují.

Příprava:

Výrobky vyrobíme v libovolné velikosti a množství do 1-2 týdnů od objednávky.

Obal:

Naše výrobky balíme do vyhrazené, silné lepenkové krabice, ve které vícevrstvá fólie chrání integritu produktů během přepravy.

Doprava:

Naše výrobky jsou dodávány kurýrní službou DHL, v Maďarsku doručovatelskou společností 24H.

Umístění difuzorů, ideální množství

Vhodné množství difuzorů je také určeno velikostí místnosti nebo studia. Pro větší místnosti doporučujeme několik difuzorů. Fungují také skvěle jako difuzor blízkého pole. Je důležité umístit difuzory na body odrazu! K určení přesného umístění těchto bodů lze použít akustická měření. Perfect Acoustic provádí on-site i 95% přesné online akustické testování. Kontaktujte nás s důvěrou, pokud chcete rychlé a přesné měření za přiměřenou cenu! Obecně by difuzéry měly být umístěny ve výšce našich uší.

Montáž difuzorů

Instalace našich difuzorů je velmi snadná, závěs obrazu a šrouby jsou součástí objednaného produktu.

Proč je pro difuzory důležité správné použití materiálu?

Materiálová struktura polystyrenu nebo plastových houbiček nemůže absorbovat ani rozptylovat zvuky rovnoměrně. Zvuk s vysokofrekvenčními zvuky lze snadno vyřešit – ale může to udělat jakýkoli jednoduchý domácí dekor nebo dekorativní prvek. Proto tyto domácí, levné, ale zcela nevhodné materiály zanedbáváme. Pyramidový difuzor obsahuje největší množství borovice, která je díky své specifické hustotě a hustotě jedním z nejúčinnějších materiálů pohlcujících zvuk. Po broušení je materiál nakládán na požadovanou barvu, aby vyhovoval téměř každému.

Difúzní povrchy

Rozptylové povrchy se nazývají rozptýlené povrchy. Všechny stěny, stropy, dlaždice, sklo, žula, mramor atd. Jsou považovány za rozptýlené povrchy. Proč stále potřebujeme akustický difuzor, abychom slyšeli bezchybný zvuk? Ploché, tvrdé a prázdné povrchy pohlcují pouze vysoké tóny, s hlubšími tóny nemohou dělat nic jiného než ozvěny jako ozvěny, takže slyšíme hudbu nebo film odlišně v různých místech v místnosti. Když tento typ povrchu odrazí zvukové vlny, veškerá zvuková energie se odráží zpět stejným směrem. Difuzory jsou záměrně a přesně vypočítávány a vyráběny s nepravidelným povrchem, takže odrážejí zvuky pod různými úhly a rozkládají energii na části. Výsledkem je rovnoměrná a krásná, ostřejší akustika.

Proč ruší ozvěny?

Lidské ucho, zvukový systém je velmi citlivý. Pokud zvuk pochází od nás ze zdroje zvuku, uslyšíme originální a časově odrazený zvuk. Můžeme je také od sebe odlišit. Tento odraz je pro posluchače nepříjemný a matoucí. Kombinované použití prvků difuzér-vlnovod a absorbér-absorbér eliminuje ozvěny a interference vzniklé v důsledku nadměrné akumulace basových zvuků. Jasné zvuky, které takto uslyšíte, mohou mít na naši organizaci uklidňující účinek. Můžeme lépe prožívat pocity a výroky zprostředkované hudbou nebo filmem.

Díky své kvalitě, vysoké účinnosti a dekorativnímu vzhledu se difuzor pyramidy, stejně jako faraoni, dostává na vrchol. Díky své nejvyšší absorpční schopnosti je na trhu jedinečný. Nakládané barvy nezmizí ani se neopotřebují. Řada barev zajišťuje, že interiéry s různými vzory jsou nápadným doplňkem vašeho domova. Základní příslušenství pro domácí kina a studia. Naše zvukové nahrávky nebo naše oblíbená hudba a filmy mohou být perfektní, pouze pokud je akustika místnosti ideální ve všech ohledech!

Další informace

Hmotnost 15 kg
Rozměry -
Color

black, dark walnut, light walnut, natural, rosewood

Size

60x60x12cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Difuzor pyramidy”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.