Dubový difuzor

1 957 3 154  + tax

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně!

Při platbě bankovním převodem získáte 7% slevu z celkové ceny

 

Vyčistit
Katalogové číslo: 35689740210 Kategorie:
MPN:35689740210
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Další slevy v případě bankovního převodu:
do 25 600 českých korun: 7% sleva

25 601-37 838 českých korun: 9% sleva

37 839–63 080 českých korun: sleva 11%

63 080-100 968 českých korun: sleva 13% … atd.

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

Země mimo EU, které lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Na všechny naše výrobky nabízíme 2měsíční záruku vrácení peněz!

Pokud nejste spokojeni s zakoupeným produktem, můžete jej vrátit bez udání důvodu do 60 dnů od jeho obdržení.

Dubový difuzor:

  • Panely našich dubových difuzorů mají 2–10 cm zvýraznění.
  • Dub je houževnatá, silná, méně zdeformovaná, trvanlivá a snadno zpracovatelná, dobře nakládaná surovina.
  • Moření 14 EUR
  • Díky nepravidelnému povrchu vyzařuje zpět zvuky přicházející na jeho povrch při plné šířce pásma a účinně absorbuje basy.
  • Výsledkem je jasnější zvuk, který téměř zvětšuje prostor.
  • Vyrábíme to v jakékoli velikosti. V případě individuální objednávky nám napište e-mail!
  • Lze objednat nakládané nebo nakládané. Po zaschnutí skvrna zvýrazní žilkování a barvu dubu.
  • Náš dubový difuzor je jedním z našich nejkrásnějších produktů. Díky svému elegantnímu a dekorativnímu vzhledu může být téměř jakýkoli styl místnosti nebo studia estetickým doplňkem interiéru.
  • Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně. Neustále je testujeme.
  • Není čas na vypršení platnosti. Díky odolnému dubovému materiálu si zachovává svoji účinnost a atraktivní vzhled po celá desetiletí.

Čištění:

Lze jej snadno otřít vlhkým hadříkem.

Žádná dokonalá akustika bez difuzorů?

Optimálního prostorového zvuku lze dosáhnout pouze provedením akustického ošetření v místnosti. Stěny a příslušenství absorbují pouze zvuky s vysokým tónem, které odrážejí zvuky hlubšího rozsahu a vytvářejí nepříjemné ozvěny. Můžeme zažít zmatený a ohlušující zvuk. Ačkoli membrány absorbující basy a širokopásmové panely absorbují zvuk, může dojít k nadměrnému útlumu, pokud nejsou použity akustické difuzory, což také zhoršuje zvukový zážitek. Difuzory mají povrch odrážející zvuk, který je díky nepravidelnému povrchu různých hloubek schopen odrážet zvuky pod různými úhly. Energie zvuku je rozdělena na menší části, což vede k čistšímu zvuku. Stěny, stropy, sklo a povrchy dlaždic odrážejí zvuky jedním, stejným směrem – to způsobuje nepříjemné, chrastící ozvěny. Vejce, polystyren jsou také nevhodné materiály pohlcující zvuk. Dub je hustý a odolný materiál s extrémně účinnou absorpcí zvuku.

Instalace difuzorů

Instalace difuzorů nevyžaduje odbornost. Háčky a šrouby jsou součástí produktů. S nimi může kdokoli opravit difuzéry na určených místech bez problémů.

Pár slov o dubu

Dub byl ve starověku považován za vznešený strom a byl považován za důležitý symbol. Řekové prorokovali o šustění dubových listů, spojili také Zeuse, Římané odměnili občana zlatým dubovým věncem, který zachránil životy. Keltští lidé považovali dub za strom života, základním symbolem maďarské armády je dub.

Má více než 300 poddruhů. Používá se také jako surovina pro trvanlivé průmyslové dřevo, budovy a nábytek. Tvrdé dřevo, které lze velmi dobře obrobit. Může být také použit jako akustický absorbér a difuzor zvuku.

Elegantní a čistý design

Dubový difuzor se perfektně hodí do klasických, elegantních nebo historických domů, ale také do moderních, čistých interiérů.

Díky naší vynikající kvalitě a sofistikovanému designu jsou naše výrobky na trhu jedinečné.

Příprava:

Vyrábíme naše výrobky v jakékoli velikosti a množství do 1-2 týdnů od objednávky.

Obal:

Naše výrobky balíme do silných, speciálních lepenkových krabic, uvnitř krabice je lemována několika vrstvami fólie.

Doprava:

Naše výrobky jsou dodávány společností DHL a v Maďarsku kurýrní společností 24H.

Kam, kolik difuzorů bychom měli umístit?

Velikost pokojů nebo studií ovlivňuje ideální množství difuzorů. Větší místnost vyžaduje více difuzorů. To však neznamená, že všechny volné stěny nebo stropy místnosti musí být pokryty akustickými difuzory! Pomocí akustických měření lze přesně určit body odrazu, ve kterých mají být rozptylovače umístěny. Perfect Acoustic také provádí on-site a 95% přesná online měření. Pokud hledáte spolehlivého profesionála, kontaktujte nás s důvěrou! Bez akustického testování nelze dokonalý prostorový zvuk navrhnout a vyvinout! Nejen reproduktory, mikrofony … atd. věnujte pozornost jeho kvalitě. Zvuk nahraný ve studiu pro nahrávání zvuku bude vadný a matoucí bez akustického ošetření. Při zpětném pohledu je možné zvuk vylepšit poněkud elektronicky, ale to problém úplně nevyřeší.

acoustic-diffusers-in-Barabas-villa (2)

Reflexní body jsou obvykle umístěny v nakloněných podkrovních místnostech, za reproduktory, mezi posluchačem a reproduktorem vlevo a vpravo, mezi stropem, reproduktorem a pozicí posluchače. Doporučuje se umístit rozptylovače na úroveň uší.

Co je to difúze?

Difúze označuje pohyb hmoty, v akustice označuje tok zvukových vln. Difúzní zvukové pole vytvořené přímými a odrazenými zvuky vytvořenými při zapnutí zdroje zvuku tvoří náš smysl pro prostor, čas a vzdálenost. Zvukové vlny se odrazí od stěn ve stejném směru a ve stejnou dobu. Dobrý difuzér rozptyluje zvuky do všech směrů. Tímto způsobem v místnosti nebudou žádné prostorové rozdíly, doba dozvuku bude stejná, takže uslyšíme zvuky ve stejné kvalitě ve všech bodech. Z toho také vyplývá, že akustické difuzéry jsou nezbytné. Jejich různá hloubka designu umožňuje, aby se zvuky odrážely zpět v plné šířce pásma. Čím hlubší je konstrukce difuzéru, tím nižší je rozsah zvuků, které může absorbovat.

Další informace

Hmotnost -
Color

painted, natural

Size

115x50x10cm, 60x60x10cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dubový difuzor“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.