Whisper koberec proti hluku (průmyslová kvalita)

2 806 12 828  + tax

Při platbě bankovním převodem získáte 10% slevu z celkové ceny

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)!

Ozonová dezinfekce akustického panelu: Nemusíte si dělat starosti s koronaviry!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 54646 Kategorie:
GTIN: 54646
MPN: 54646
Brand: Perfect Acoustic

Popis

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo akustiky, zeptejte se jich na „Otázky a odpovědi“. Zde dostanete odpovědi rychleji. V e-mailech můžeme odpovídat pouze na otázky týkající se objednávek.

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

Whisper koberec proti hluku (průmyslová kvalita)

 • Složení: 100% polyamid
 • Tloušťka: 18,00 mm
 • Gramáž vláken 1 500 g / m²
 • Hmotnost: 3010 gr / m2
 • Tepelná vodivost 0,18 KW / m²
 • Počet bodů 140 000 / m
 • Zvuková pohltivost: 37 dB
 • Třída požární ochrany: B
 • Oblast použití: Třída 33 – Domácí a profesionální prostory, vhodné také pro komerční a
 • průmyslové použití
 • Velikosti: 1,5x1m, 1,5x2m, 2x3m, ale je možné objednat i jednotlivé velikosti.
 • Lze léčit antialergickými / antibakteriálními látkami: Ano
 • Nabízí také následující praktické výhody v souladu s evropskými standardy:

Koberec Whisper představuje vysoce kvalitní italský design. Tento velmi měkký a silný, hustě tkaný, semišový koberec poskytuje vašim pokojům luxusní pohodlí a zároveň poskytuje efektivní absorpci zvuku.

Lze jej objednat pouze v jednotlivých (velkých) velikostech v Maďarsku. Minimální šířka: 4 m.

Zvukotěsný koberec

Jaké jsou vlastnosti zvukotěsné podložky Whisper?

Ve srovnání s tradičními koberci může absorbovat až 37 dB zvuku!

Vynikající zvuková izolace díky husté a husté vazbě.

Extrémně odolný, odolný vůči chemikáliím, snadno se čistí, takže jej lze použít v průmyslových nebo komerčních zařízeních.

Estetické bytové doplňky jsou k dispozici v různých barvách.

Lze jej použít nejen ke snížení šumu, ale je také ideální pro zlepšení prostorového zvuku ve studiích a domácích kinech.

Pro jaké typy pokojů můžeme použít zvukovou izolační podložku Whisper?

 1. V kondominiích účinně tlumí kroky a zvuky rázů, čímž se vyhne diskusi a napětí se sousedy, které mohou vyvolat pobíhající děti, klepání na paty bot nebo zvuk předmětů spadajících na podlahu.
 2. Kromě své zvukové izolační funkce v kinech, zvukových nahrávacích a mixážních studiích přispívá také k vytváření ideální akustiky. Zvukové záznamy budou bezchybné pouze s optimální akustikou!
 3. Pokojný odpočinek je důležitý pro hotelové hosty hotelů a penzionů. Zvukotěsné koberce v místnostech a na chodbách zajišťují útlum rušivých zvuků. Zvukotěsné rohože mohou být praktické i v jiných stravovacích zařízeních.
 4. Nevýhodou otevřených kanceláří je přítomnost stálého hluku, který je způsoben konverzací počítačů, telefonů, dalšího technického vybavení, strojů, nohou židlí a kolegů. Trvalý hluk má negativní vliv na duševní a fyzický stav zaměstnanců a také zhoršuje pracovní výkon. Pokud chcete na pracovišti vytvořit harmonickou a zdravou atmosféru, položte akustické koberce na co největší podlahovou plochu.
 5. Může být také použit v komerčních a průmyslových zařízeních, závodech a dílnách, protože má vysokou odolnost proti oděru a je také odolný vůči chemikáliím.
 6. Pro divadla a konferenční místnosti je velmi důležitá dobrá srozumitelnost řeči a dokonalá akustika. I v těchto místnostech fungují šeptající koberce skvěle.
 7. Je také vynikající volbou pro snížení hluku nemocnic a zdravotnických zařízení, aby byl zachován klid pacientů a lékařské prohlídky.
 8. Whisper zvukotěsné rohože mohou být také užitečné v sálech škol a dalších vzdělávacích institucí.
Kolik povrchu stojí za pokrytí akustickým kobercem?

koberec proti hluku

Zvukotěsné koberce lze pokládat na největší možnou podlahovou plochu, dokonce i od stěny ke zdi! Pro naše maďarské zákazníky lze koberec Whisper objednat ve větších rozměrech, dokonce tak, aby pokryl celou podlahovou plochu! Při objednávce jednotlivých velikostí nám prosím pošlete přesné rozměry e-mailem, s ohledem na to, že minimální šířka jedné strany koberce je 4 m!

Proč je zvukotěsná podložka Whisper lepší než tradiční koberce?

Obyčejné koberce jsou také schopné absorbovat zvuk, ale ve velmi omezené míře a pouze ve vyšších zvukových rozsazích. K absorpci hlubších zvuků jsou vhodné pouze koberce určené pro speciální akustické použití. V porovnání s tradičními koberci absorbují alespoň o 60% více zvuku. Kvůli redukci šumu se však nemusíme vzdát ani estetiky! Koberce Whisper jsou k dispozici v několika krásných barvách, takže mohou být ozdobnými doplňky pro téměř jakýkoli styl místnosti.

Praktický a kvalitní produkt

Šepotové koberce jsou praktické a kvalitní, jejich barva po dlouhé době nevybledne, jejich materiál se neopotřebovává.

Přepravní informace:

Objednané produkty doručuje doručovací společnost DHL a v Maďarsku kurýrní společnost 24H.

Proč je zvuková izolace tak důležitá?

Téměř každá minuta našeho života je obklopena zvuky. Klid našeho domova narušuje hluk z ulice nebo sousedních bytů, což může náš každodenní život jistě velmi zatrpknout. Vzhledem k tomu, že při stavebních vlastnostech nejsou vždy zohledňovány aspekty snižování hluku, je obvykle nutné zajistit zvukovou izolaci pro náš domov nebo pracoviště se zpětnou vazbou. Obvyklé stavební materiály, které všichni znají, nemohou kvůli své struktuře absorbovat dostatek zvuku, proto se doporučuje používat materiály, které byly speciálně vyvinuty pro snížení hluku.

Podložka pohlcující zvuk

Jaké problémy může způsobit trvalý hluk?

Počet zdravotních problémů a nemocí způsobených hlukovým znečištěním rok od roku stoupá. Trvalý hluk pozadí může vést k poškození sluchu, kardiovaskulárním, gastrointestinálním a nervovým systémům. Ani noční spánek nemůže být ničím nerušen, protože i v pozdních hodinách je v našem okolí naprosté ticho a klid. Pokud si nemůžeme řádně odpočinout, probudíme se unavení, nevolní, což dlouhodobě ovlivňuje celý náš den a naše zdraví.

Jaké povrchy by měly být ošetřeny prvky pohlcujícími zvuk?

Důrazně se doporučuje pokrýt tvrdé, ploché a velké povrchy, jako jsou stěny, stropy a podlahy, akustickými prvky. Na stěny a stropy doporučujeme panely pohlcující zvuk. Akustické závěsy lze umístit před skleněné povrchy, což výrazně snižuje vnější hluk procházející okny. Podlahy ze dřeva, parket, dlaždic nebo linolea vedou nebo odrážejí zvuk, proto je vhodné tento problém odstranit akustickými koberci.

Společnost Perfect Acoustic usiluje o dokonalost u všech produktů, které vyrábíme nebo prodáváme. Neustále testujeme a vyvíjíme naše produkty, abychom byli našim zákazníkům maximálně spokojeni! Pokud hledáte spolehlivou a kompetentní společnost zabývající se akustickými produkty, vyberte si nás s důvěrou! Nebudete v nás zklamáni!

Další informace

Hmotnost -
Color

1304, 1305, 2409, 2709

Size

1,5x2m, 1×1,5m, 2x3m

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Whisper koberec proti hluku (průmyslová kvalita)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.