Silent Odhlučňovací koberec

2 247 10 573  + tax

Při platbě bankovním převodem získáte 10% slevu z celkové ceny

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)!

Ozonová dezinfekce akustického panelu: Nemusíte si dělat starosti s koronaviry!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 231 Kategorie:
GTIN: 231
MPN: 231
Brand: Perfect Acoustic

Popis

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo akustiky, zeptejte se jich na „Otázky a odpovědi“. Zde dostanete odpovědi rychleji. V e-mailech můžeme odpovídat pouze na otázky týkající se objednávek.

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

Silent Odhlučňovací koberec:

 • Celková hmotnost: 3050 g / m2
 • Celková výška: 17 mm
 • Bělitelné: Ano
 • Vysoká odolnost proti oděru
 • Materiál: polypropylen
 • Zadní strana: Twinback, tkaná, + filcová vrstva
 • Velikosti: 1,5x1m, 1,5x2m, 2x3m
 • Doporučené místnosti: kino a hi-fi místnosti, ložnice, jídelna, obývací pokoj
 • Zvuková pohltivost: 30 dB
 • Vlastnosti: Měkký na dotek, čistitelný od bělidla, odolný proti skvrnám
 • Vyrobeno v Belgii
 • Povrch: měkký, měkký, hustě tkaný
 • Třída požární ochrany: E (EN13501-1)

Jaké jsou vlastnosti akustického koberce?

Absorpce zvuku závisí na typu materiálu, hustotě a tloušťce podkladu.

Tichý koberec je hustěji tkaný a tlustší než běžné koberce. Díky speciálně vyvinutému materiálu a struktuře pro akustické účely absorbuje zvuky mimořádně efektivně. Nejen, že dokáže absorbovat vysoké tóny, ale také tlumí hlubší tóny od 300 Hz. Vzhledem ke struktuře jejich materiálu a způsobu jejich použití jsou průměrné koberce schopné absorbovat pouze všechny zvuky od 1 kHz, maximálně do 10–15 dB. Na rozdíl od toho může koberec Silent absorbovat až 30 dB zvuku!

Kromě účinného útlumu zvuku má akustický koberec Silent také další funkce.

Vzhledem k vysoké odolnosti proti oděru a snadnému čištění doporučujeme náš koberec Silent prvotřídní kvality nejen pro domácí použití, ale také pro průmyslové, hotelové nebo dokonce divadelní použití.

Silent Odhlučňovací koberec

Silent Odhlučňovací koberec

Velikosti a vzory:

Standardní velikosti: 1 × 1,5 m, 1,5 x 2 m, 2 x 3 m

Všechny standardní velikosti jsou dodávány zákazníkovi šité v kruhu.

Pro naše maďarské zákazníky je dokonce možné objednat vhodné velikosti, které pokryjí celou podlahovou plochu. Zadejte prosím tyto rozměry přesně a na každou stránku přidejte dalších 5 cm.

Pro vlastní nebo větší velikosti nám prosím pošlete e-mail. Při objednávce mějte na paměti, že minimální šířka jedné strany koberce je 4 m!

Multifunkční produkt

Kromě tlumení nežádoucího hluku zlepšují zvukotěsné rohože Silent také akustiku studií, kin, divadel nebo sálů. Jejich propracovaný a vysoce kvalitní design jim umožňuje být estetickými interiérovými doplňky do každé místnosti. Tvrdé povrchy podlahy odrážejí zvuky a vytvářejí nepříjemné ozvěny, které zhoršují akustiku místnosti. Výsledkem je, že mluvíme hlasitěji, a také zesilujeme hudbu, díky čemuž je naše prostředí matoucí a hlučné. Hluk může způsobit bolesti hlavy a podrážděnost, ale může také způsobit vážnější zdravotní problémy od dětství. Nestačí akusticky opravit stěny, okna a stropy zvukově izolačními panely, nezapomeňte ošetřit podlahy!

Hlavní oblasti použití

Běžným zdrojem konfliktů v bytech je hluk filtrovaný přes podlahy. Tichý koberec také pomáhá s tímto problémem, takže lze zachovat dobrý sousedský vztah. V hotelech a jiných ubytovacích zařízeních je velmi důležité zajistit klidný odpočinek hostů. Akustické koberce v místnostech a na chodbách významně omezují kroky a hluk šířící se vzduchem a vytvářejí skutečně uvolněné prostředí. Kromě akustické úpravy stěn a stropu v kinosálech by se nemělo zapomenout ani na podlahu, protože ploché, tvrdé dlaždice, parkety nebo linoleum nejsou vhodné pro zvukovou izolaci. S měkkými, tlustými tkanými a ozdobnými koberci Silent můžeme dokonce pokrýt celou plochu podlahy.

Ester pohlcující zvuk (2)

Vzhledem k extrémně vysoké otěruvzdornosti koberce Silent a jeho snadnému čištění je také ideální volbou pro snížení hluku v továrnách a dílnách. Výkon, fyzické a duševní zdraví těch, kteří pracují v otevřených kancelářích, jsou nepříznivě ovlivňováni trvalým hlukem. Mezi příklady patří klepání na boty, cvakavý zvuk nábytku, židlí nebo předmětů padajících na podlahu. Tiché koberce přispívají k klidné, nehlučné kancelářské atmosféře, která zvyšuje kreativní myšlení, efektivnější práci, má dobrý vliv na zdraví a dokonce vytváří příjemnou atmosféru. V konferenčních místnostech je základní podmínkou srozumitelnost řeči řečníků. Zvukotěsné rohože jsou také velmi užitečným doplňkem v těchto místnostech. Zvukotěsné koberce jsou také užitečné v restauracích a restauracích, aby se snížily rušivé zvuky.

Tradiční koberce versus akustické koberce

Obyčejné tradiční koberce mají také určitou schopnost pohlcovat zvuk, ale akustické koberce absorbují asi o 60% více zvuku. Hustota a tloušťka materiálu tradičních koberců, stejně jako jejich tkaní a podklad, nejsou vhodné pro absorpci nebo útlum většího množství zvuku. (Drahé perské koberce jsou výjimkou, ale jen málokdo si může dovolit kousky, které stojí jmění. A moderní pokoje v minimalistickém stylu nemusí pasovat perským kobercům s charakteristickými vzory a barvami.)

Jaká je doporučená plocha pro koberce Silent?

Největší možná podlahová plocha, stojí za to ji pokrýt akustickými koberci, dokonce i od stěny ke zdi! Čím větší je povrch akustických rohoží, tím účinnější bude redukce šumu. Je také možné objednat jednotlivé velikosti.

Odolné a estetické

Barva koberců Silent časem nevybledne, jejich odolný materiál se neopotřebovává, snadno se čistí a lze je odbarvit a vypadají krásně, povrch na dotek dotváří v místnostech příjemnou a přátelskou atmosféru. Jsou k dispozici ve 4 krásných barvách, takže téměř každý najde kousky, které vyhovují jeho vkusu.

Doprava:

Objednané produkty jsou dodávány kurýrní společností DHL a v Maďarsku 24h doručovací společností.

Všechny produkty vyráběné a prodávané společností Perfect Acoustic jsou prémiové kvality, estetické a nadčasové, takže vám zaručujeme, že nebudete spokojeni s produkty, které od nás koupíte!

Další informace

Hmotnost -
Color

360, 630, 930, 980

Size

1,5x2m, 1×1,5m, 2x3m

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Silent Odhlučňovací koberec”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.