Giga panel s membránou

2 862 3 780  + tax

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)!

Při platbě bankovním převodem získáte 10% slevu z celkové ceny

Ozonová dezinfekce akustického panelu: Nemusíte se bát koronaviru!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 4586266587 Kategorie:
GTIN: 4586266587
MPN: 4586266587
Brand: Perfect Acoustic

Popis

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo akustiky, zeptejte se jich na „Otázky a odpovědi“. Zde dostanete odpovědi rychleji. V e-mailech můžeme odpovídat pouze na otázky týkající se objednávek.

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

Můžeme také vyrábět vlastní velikosti.

Velikost: 105x30x30

Velikost: 105x30x20

Velikost: 105x40x40

Na všechny naše výrobky nabízíme 2měsíční záruku vrácení peněz!

Pokud nejste spokojeni s zakoupeným produktem, můžete jej vrátit bez udání důvodu do 60 dnů od jeho obdržení.

Giga panel s membránou:

Naše basové absorbéry Giga s dvojitou membránou jsou vyrobeny z akustické imitace kůže s vysokou hustotou, na její zadní straně používáme pružnou dvojitou dřevěnou membránu.
Jeho tuhost je zajištěna tuhou dřevěnou konstrukcí.
Pro interní absorpci zvuku používáme akustickou vlnu 90 kg / m3. Byl vyvinut speciálně pro tento účel a je neškodný pro zdraví.
Povrch je pokryt akustickým sametem, který zabraňuje emisi prachu.
Dotek, vzhled, textura napodobeniny kůže je identická s pravou kůží.

Čištění:

Otřete ji mírně vlhkým hadříkem.

V jaké oblasti naše basové pasti Giga s dvojitou membránou lepí jiné produkty?

Díky kombinaci dřeva a kůže je jeho absorpce zvuku přes 600 Hz minimální, zatímco při nižších frekvencích je výrazně efektivnější
Protože ničí nežádoucí basy z 30 Hz, uslyšíme podrobnější a kontrolované basy, zatímco vyšší frekvence zůstanou vzdušnější a prostornější.

Všechny naše výrobky jsou průběžně měřeny a testovány.

Giga basstraps

akustické ošetření

Membrána pro basové pasti je extrémně účinná basová pasti, která kombinuje membránový rezonátor a panel absorbující zvuk v plné velikosti a rozsahu, aby porazila problematické části nízkých frekvencí.

Tvorba membrány basových pastí

Obsahuje jedinečně navrženou jarní dřevěnou membránu nebo pružnou koženou a dřevěnou vnější vrstvu a uvnitř je akustická vlna o vysoké hustotě 90 kg / m3. Účinně absorbuje frekvence pod 200 Hz v případě dřevěné membrány a frekvence pod 600 Hz v případě kožené membrány. Tyto basstrapy jsou proto nejúčinnější při absorbování nízkých frekvencí.

Uzavřený vzdušný prostor za membránou plně využívá principů čtvrtinových vlnových délek, aby dále posílil absorpci nízkých frekvencí v této kritické basové oblasti.

S membránou basových lapačů Giga je nízká frekvence absorbována nataženou membránou, která je umístěna v celé šířce struktury, zpomaluje nízké frekvence vibracemi a nakonec je zastaví tam, kde je objem nízkých frekvencí obzvláště vysoký. Rozměry místnosti zesilují nebo ruší určité frekvence. Basstrap membrána je vyvinuta za tímto účelem, protože rezonuje bez zvuku při nízkých frekvencích, čímž se vyhlazují modulární frekvence.

Barvy akustické membrány

barvy akustické membrány

 

Pokud si objednáte membránu basových nástrah Giga s dvojitou dřevěnou membránou, můžete si vybrat mezi 16 různými barvami akustického sametového potahu a pokud se vám líbí s koženou membránou, můžete si vybrat mezi 6 akustickými imitacemi barev kůže.
Naše akustické panely jsou vždy sestaveny a připraveny k použití, takže je můžete nainstalovat bez čekání.

Stručné umístění panelů:

Optimální poloha je v rohu, kde se setkávají stěny a nízké frekvence významně obohacují.
V místnostech, kde není dostatek místa pro rohovou jednotku (rohová basová past), doporučujeme užší nebo vlastní rozměry panelů.
Kombinací s širokopásmovými akustickými panely a difuzory můžeme prakticky vytvořit dokonale vyvážený prostor.

Aplikace

Nejvhodnější použití, pokud si na roh položíte na sebe alespoň 2 kusy. Pokud to není možné, můžete jej umístit do úrovně uší, střed basových nástrah by měl být v úrovni uší v sedící poloze. Tímto způsobem můžete ovládat i sekundární odrazový bod.
Pokud nechcete vrtat, bude dokonale fungovat na zemi.

Trocha vědy: Jak byla vyvinuta membrána basových nástrah Giga

Basové problémy v nahrávacím studiu

Od doby, kdy se objevila cenově dostupná digitální a analogová elektronika, se nahrávací studio rozšířilo do té míry, že mnoho úspěšných nahrávek bylo doma vyrobeno v domácích studiích. Většina z těchto místností již existovala postavená struktura, která nikdy nebyla věnována nahrávání zvuku nebo poslechu.

Malé místnosti mají několik problémů: kvůli úzkým stěnám jsou reproduktory a nástroje vystaveny silným odrazům, které způsobují vážnou filtraci hřebenů. Protože většina pokojů je obdélníkového nebo čtvercového tvaru, mohou paralelní stěny způsobit značné stojaté vlny a chrastění ozvěny.

Tyto odrazy způsobují jak kolaps poslechové polohy, tak únavu uší. Přímým řešením pro tyto typy středních a vysokofrekvenčních odrazů jsou širokopásmové absorpční panely, jako je populární širokopásmový akustický panel.

Ovládání basových frekvencí je však náročnější, což se obvykle nazývá modální zkreslení nebo pokojový režim.

Prostorové režimy jsou generovány, když se spojí mnoho nízkofrekvenčních zvukových vln. Když se sjednotí několik fází, spojí se a zesílí, takže basy se zvýší v určité frekvenci. Druhou možností je, že tyto zvukové vlny se mohou navzájem kombinovat a rušit každé další snižování, a tím danou frekvenci, takže cítíme vyšší pokles ve spodní části zvuku. Žádný z těchto případů není ideální, protože reproduktory mohou být příliš hlasité nebo příliš tiché v závislosti na naší poloze v místnosti.

Pokud chodíme v ideálně ošetřené místnosti, měli bychom slyšet vyvážený zvuk s minimální odchylkou v různých bodech místnosti.

studiová akustika s Perfect Acoustic (2)

Použití membrány rohových basových nástrah Giga

Je snadno ovladatelný a funguje

Kombinací basové pasti s širokopásmovými akustickými panely si uvědomíte, že basy se okamžitě uklidní, chrastící ozvěna se snižuje, což pomáhá eliminovat rušivé stojaté vlny, které způsobují vrcholy nebo nuly.

S menšími odrazy a ozvěnami bude pokoj posluchače tišší, takže práce bude pohodlnější a příjemnější. Se správně zpracovaným a vyváženým nahrávacím studiem se míchání stává přesnějším a slyšitelnějším, když uslyšíte nahranou hudbu na různých místech, jako je vaše auto nebo jiné akustické prostředí.

Použití a výhoda rohů:

Je dobře známo, že nízké frekvence se obohacují v rozích, kde se násobí a vzájemně se posilují. To je důvod, proč akustičtí odborníci vždy začínají akustické ošetření rohy. Dalším hlavním důvodem je to, že jak se basy násobí v rozích, takže pokud zdvojnásobíte počet rohových basových pastí, budou basové lapače fungovat jako zvukové pasti.

FAQ:

Mohu namontovat Giga basstrapovou membránu do rohu?

Naše akustické panely dodáváme s předvrtanými otvory a přidané háčkové šrouby musíte zašroubovat ručně. Pak musíte do otvoru vyvrtaného ve zdi vložit hákový šroub a zavěsit.

akustický design místnosti s akustickými absorbéry

 

Jak membrána absorbuje basy?

S jednoduchou vibrací, která je samozřejmě bez zvuku.
To znamená, že membrána o vysoké hustotě namontovaná na panelu začne vibrovat, jakmile basy projdou, čímž je výrazně zpomalí.
Obsahují akustickou vlnu o vysoké hustotě, která zpomaluje basy okamžitě, když prochází podle pravidel termodynamiky, její akustická energie se přeměňuje na teplo.

Zlepšíme absorpci zvuku hromaděním dvou rohových basových nástrah?

Ano. Vytváří nejen větší povrch pro vysoké, střední a nízké frekvence, ale zvýšený výskyt odrazů pravděpodobně pomáhá absorbovat více basů.

Pokud se tomu říká membránové basové pasti, jak přijímají vysoké frekvence?

Rozsah basů je nejobtížnější regulovat, proto jsme kompromitovali, že abychom absorbovali významný objem nízkých frekvencí, obětujeme absorpci vyšších frekvencí. Pokud chcete, aby zvuky byly absorbovány v celé šířce pásma, měli byste si vybrat naši basovou past na rohovou jednotku nebo naši jednoduchou basovou past.

Jak mohu měřit výkon basové pasti?

Můžete to udělat i se softwarem Room Acoustics, který si můžete zdarma stáhnout.
Změřte místnost bez rohové membrány basových lapačů, vložte basstrap do rohu a změřte ji znovu. Dopad a měření budou mluvit samy za sebe.
Nedělejte totéž s akustickým panelem nižší kvality nebo s pěnou, protože budete velmi zklamaní.

Mohu použít za akustické závěsy?

Absolutně. Pohlcuje také hluboký zvuk za závěsy.

nahrávací studio – domácí studio

Další informace

Hmotnost 14 kg
Color

claret, dark brown, dark gray, light brown, light gray, black, butter-colour

Size

105x31x20cm, 105x31x30cm, 105x41x40cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Giga panel s membránou”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.