Angur protihluková opona

(Hodnocení: 1)

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně !

V případě bankovního převodu poskytujeme 7% slevu z celkové kupní ceny až do hodnoty 25 600 Kč!

Vyčistit
Katalogové číslo: 677953235045 Kategorie:
MPN:677953235045
Značka:Perfect Acoustic

Popis

Další slevy v případě bankovního převodu:
do 25 600 českých korun: 7% sleva

25 601-37 838 českých korun: 9% sleva

37 839–63 080 českých korun: sleva 11%

63 080-100 968 českých korun: sleva 13% … atd.

Země uvnitř EU: Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

Země mimo EU, které lze zakoupit bez DPH: Spojené království, Norsko, Švýcarsko, San Marino, Lichtenštejnsko

Velikost: 140 cm široký

Ceny samozřejmě zahrnují šití záclon!

Zadní strana záclon ANGUR je černá, ale záclona světlých záclon je bílá!

Protihluková opona:

Jako příslušenství k akustickým panelům Perfect Acoustic jsou akustické clony Angur s dvojitou vrstvou ideální volbou! Doporučujeme pro dokonalou akustiku místnosti, kancelářskou akustiku a studiovou akustiku díky dokonalým vlastnostem pohlcování a tlumení zvuku. Zvuky pohlcující zvuk Angur jsou obvykle k dispozici v 9 odstínech barvy, určitě najdete ten, který dokonale padne na akustické panely, akustické difuzory!

Zadní strana Angurových záclon je černá, ale zadní strana světlých záclon je bílá!

curtain back is black, but the light curtains are white felt material

 • Vyrobeno z nehořlavého materiálu
 • Lze prát v pračce
 • Jemně, jemně
 • Vyrobeno z odolného nepružného materiálu
 • Složení 50% PES – 50% bavlna
 • Hustota 820 g / m Dvojitá vrstva: 1640 / m
 • Šířka 140cm
 • Zkouška otěrem / Martindale (EN ISO 1294-2) 90 000
 • Nárazník 4-5 (EN ISO 1295-2)
 • Odolnost vůči oděru barev (EN ISO 105-B02) 4-5
 • Tloušťka 2,5 mm. Dvojitá vrstva: 5 mm
 • Absorpce zvuku 20-30 dB
 • 80% ztmavnutí, doble material 99%

Zvukově izolační clona Angur:

protihluková opona

Parametry zvukové clony:

Šířka clony Angur je 140 cm. Délka je přizpůsobena požadavku zákazníka! Pokud chcete širší oponu, vždy ji vyrobíme ze 140 – 140 kusů, sešité podélně! Tento podélný šev je stěží viditelný, protože se může skrývat ve vlnách záclony. U jednotlivých velikostí a objednávek zašlete e-mail!

Jako obvykle u záclon, záclony by měly být širší dvakrát než okna. Ale pokud chcete ještě lepší akustiku, tedy ještě účinnější absorpci zvuku, pak nejvhodnější je dvojnásobek a půlnásobek velikosti! Je důležité, aby to bylo jak estetické, tak efektivní!

Pečlivé plánování a přesné měření nejsou zanedbatelné! Ujistěte se, že to uděláte, aby vaše akustická clona perfektně zapadla do místnosti a fungovala správně! Ať už se jedná o dům nebo studio, prospěšný efekt nebude trvat dlouho!

Pobřeží:

Existuje nespočet možností, jak uchopit, ať už pinzetu, římsovou kapuci nebo stahovák záclon!
Uveďte prosím své individuální potřeby e-mailem! Pokud chcete řešení ringli (ringli), přichází to za příplatek!

Pinzeta:

V klipu „tradiční“ řešení obalíme materiál! Tímto způsobem lze snadno použít pinzetu! K našim výrobkům nemůžeme přidat pinzetu! Musíte věnovat velkou pozornost síle pinzety, protože naše závěsy jsou těžké a husté, takže ne všechny pinzety to zvládnou. Rovněž stojí za to zkontrolovat nosnost záclonových říms, protože se může také ohýbat při velkém zatížení.

Průchozí otvor, otvor vytvořený v horní části materiálu, skrz který lze snadno vložit římsu!
V tomto případě je třeba vzít v úvahu větší a delší velikosti materiálu. + 10 cm záda je obvykle dostačující.

Co je to ringli?

Ringli_4cm

Prsten je kovový nebo plastový „prsten“ obruče, který je vytvořen na horní straně materiálu. Pracujeme s plastovým průmyslovým prstencem, který je velmi silný a estetický. Vnitřní průměr obruče je 40 mm. S pomocí ringli lze římsu snadno skrýt. Ringlit se používá v několika oblastech, včetně záclon. Skládá se ze dvou částí, které jsou „stlačeny“, aby se zajistilo, že po aplikaci zůstane na produktu stabilní. Tlak obruče a nosnost 150 kg / obruč.  Obruče se opakují každých 20 cm.

Cena prstenu: 1 EUR / kus

Pokud chcete zatahání záclon a háčku:

curtain back is black, but the light curtains are white felt material

Stahovač záclon je ušit na horní část látky, takže záclonu lze použít také pro římsy, kde je upevnění na háku! Navíječ je příplatek!

Obvykle 1m / 6 EUR

Řešení pro zatahování opony:

(pinzety a háčky se neprodávají!)

Doufáme, že najdete tu, která je pro vás nejvhodnější! Tímto způsobem (kdekoli ho používáte) bude váš každodenní život klidnější a efektivnější! Pamatujte, že tyto závěsy by neměly být zaměňovány s tradičními závěsy. Akustické závěsy jsou vyrobeny z mnohem hustších, těžších dvouvrstvých materiálů. Použití těchto speciálních materiálů také zvyšuje účinnost akustických clon.

Můžete zažít, že naše zvukové závěsy mají několik prospěšných účinků! Lze je tedy použít v domácnostech, kancelářích, na pracovištích, kde cílem je umlčet místnost a snížit ozvěnu. Toto řešení se doporučuje zejména v bytech v centru města, kde může být infiltrační hluk nepříjemný! Je také velmi praktické snížit hluk zaměstnanců v kancelářích a na pracovištích. To lze dokonce provést pomocí závěsu rozdělujícího místnost.

Použití našich záclon je navíc velmi praktické řešení, protože mají více způsobů použití.! Mohou být použity jako rozdělovač místnosti, pokud si to přejete, ale pokud chcete, můžete místnost nebo kancelář znovu propojit najednou! Lze je však samozřejmě použít i ve studiích a hi-fi kinech. Cílem v těchto místech je vytvořit dokonalý zvuk! Naše akustické závěsy pohlcují nežádoucí vysoké tóny, takže žádaného zvuku lze dosáhnout pomocí dalších produktů Perfect Acoustic !!!

Přemýšlejte o každé příležitosti najít tu správnou pro vás!

Ovládání a absorpce zvuku:

Při akustických měřeních s velkými okenními plochami se setkáváme s mnoha ateliéry nebo hi-fi a kinosály. S těmito povrchy se manipuluje velmi akusticky. Bez záclon by to byla nemožná mise. Naštěstí máme jednodušší práci se zvukově izolačními závěsy, které již máme k dispozici.

Protože jsou všechny naše záclony pohlcující zvuk vyrobeny z velmi hustého materiálu s minimálně dvěma vrstvami, dokážou velmi dobře zpracovat jak středně hluboké, tak i vysoké zvuky. Díky své tloušťce filtruje světlo 100%. Lze jej tedy použít i pro zatemnění místnosti v kině. Pro ty, kteří nemají rádi úplnou tmu, není nutné místnost úplně ztmavovat, protože pokud ji utáhneme na tloušťku jen půl metru, má stále vynikající pohltivost zvuku.

Uklidňuje se, když je opona přitažena k sobě,

Ano, samozřejmě. Velmi efektivně. To se má považovat za násobení jeho hustoty ve vztahu k tloušťce vytažené opony, protože tento obrovský materiál je koncentrován na jednom místě. Další nejlepší aplikací je objednávat materiál pro okna s většími povrchy tak, že jde od okraje oken k okraji oken. Takže pokud máte na jedné straně až 4-5 oken na větší straně, minimum je na této straně 4-5 výztuh. V tomto případě může pro každou vzpěru jít kratší opona, takže 4-5 záclony jsou půl metru široké a až 3 m vysoké dohromady. Pokud spočítáme velikost této oblasti, dostaneme to 7,5 m2. Pokud je akustický panel v průměru 0,7 m2, jako by jsme koupili 10 panelů pohlcujících zvuk a umístili je před okna. To zní docela dobře, že?

Výpočet velikosti clony pohlcující zvuk:

Šířka záclon je 140 cm, okraj by měl být přidán a na každé straně asi 2-2 cm. Pokud chcete clonu absorbující zvuk s kapucí, musíte počítat s výškou asi 6-8 cm nahoře! Všechny tyto je třeba vypočítat tak, aby zvukotěsná clona nejen zlepšila akustiku, ale dokonce je esteticky potěší! Protože prvořadým cílem je zlepšit akustiku místnosti, akustiku studio a kancelářskou akustiku, nezapomínejme ale ani na celý obrázek!

Bohužel kvůli individuálním rozměrům nemůžeme záclony vzít zpět! Proto pečlivě přemýšlejte o vzorech a barvách.

Akustické závěsy Angur mohou být skvělou volbou! Perfektní akustické výrobky jsou např. dokonalý zvuk může být vytvořen blahodárným doplňováním akustických panelů, difuzorů, basových pastí!

Nevěřili bychom ani tomu, jak moc prostředí kolem nás ovlivňuje naši náladu a výkon. Pokud jsme neustále vystaveni zvukovým efektům, naše mozky nemohou odpočívat, takže jsme unaveni bez povšimnutí. Můžeme to zažít v práci nebo dokonce doma. V našem moderním světě je obklopeno nesčetnými zvuky. Tyto nežádoucí zvuky můžeme dokonce tlumit zvukotěsnou oponou! Toto je nejjednodušší a nejrychlejší řešení! Takže umístění zvukotěsné opony v místnosti nejen zdobí, ale také má příznivý vliv na náš každodenní život! Naši zákazníci si mohou vybrat z několika barev, takže najdete tu, která odpovídá vašemu stylu a vkusu.

 

1. Každá opona je vyrobena na základě individuální objednávky, proto je každá opona považována za jedinečnou, nemůžeme ji koupit zpět!

2. Hmotnost závěsů odpovídá průtokoměru materiálu: 1 průtokoměr je 140 cm a váží 820 gramů. (+/- 20-30% odchylka hmotnosti možná!)

3. Akustické závěsy mohou absorbovat pouze 10–20 decibelů zvuku, pokud jsou umístěny zcela bez mezer nebo pokud je přiměřená akustika dané místnosti! Kvůli výsledným problémům / stížnostem nemůžeme vzít závěsy zpět!

V případě individuální objednávky záclony již po objednávce a platbě není možné objednávku upravit nebo zrušit, protože nemůžeme vrátit cenu!

Další informace

Hmotnost -
Color

700, 701, 702, 703, 705, 706, 713, 715

1 recenze Angur protihluková opona

 1. Jozef Sterbinszky

  Jsem ráda, že jsem si vybrala tento závěs. Kvalita materiálu je velmi dobrá. Takový není v IKA k dispozici

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Otázky a odpovědi zákazníků

 1. Answered by the admin

  Vítejte!

  Záclony Angur lze také použít jako rozdělovače místností. Šijte s dvojitou tloušťkou materiálu, abyste ještě účinněji absorbovali hluk.
  V této velikosti si můžete objednat závěsy na webu.
  V případě vlastní velikosti (šířky) lze objednat e-mailem.

  Pozdravy:
  Róbert Polgár

 2. Answered by the admin

  Ahoj,

  Samozřejmě je clona určena také pro dveře. Také na dveře, okna nebo příčky v místnostech.

Send me a notification for each new answer.