Angur protihluková opona

2 160 8 478  + tax

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)!

Při platbě bankovním převodem získáte 10% slevu z celkové ceny

 • Hustota 820 g / m2. Dvojitá vrstva: 1640 g / m2
 • Tloušťka 2,5 mm Dvojitá vrstva: 5 mm
 • Absorpce zvuku 20 dB

Ozonová dezinfekce akustického panelu: Nemusíte se bát koronaviru!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 677953235045 Kategorie:
GTIN: 677953235045
MPN: 677953235045
Brand: Perfect Acoustic

Popis

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo akustiky, zeptejte se jich na „Otázky a odpovědi“. Zde dostanete odpovědi rychleji. V e-mailech můžeme odpovídat pouze na otázky týkající se objednávek.

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

Velikost: 140 cm široký

Cena: 1 běžný metr: 39 EUR

Cena: 1 běžný metr: 78EUR, tloušťka 5 mm

Ceny samozřejmě zahrnují šití záclon!

Zadní strana záclon ANGUR je černá, ale záclona světlých záclon je bílá!

Protihluková opona:

Jako příslušenství k akustickým panelům Perfect Acoustic jsou akustické clony Angur s dvojitou vrstvou ideální volbou! Doporučujeme pro dokonalou akustiku místnosti, kancelářskou akustiku a studiovou akustiku díky dokonalým vlastnostem pohlcování a tlumení zvuku. Zvuky pohlcující zvuk Angur jsou obvykle k dispozici v 9 odstínech barvy, určitě najdete ten, který dokonale padne na akustické panely, akustické difuzory!

Zadní strana Angurových záclon je černá, ale zadní strana světlých záclon je bílá!

curtain back is black, but the light curtains are white felt material

 • Vyrobeno z nehořlavého materiálu
 • Lze prát v pračce
 • Jemně, jemně
 • Vyrobeno z odolného nepružného materiálu
 • Složení 50% PES – 50% bavlna
 • Hustota 820 g / m2 Dvojitá vrstva: 1640 / m2
 • Šířka 140cm
 • Zkouška otěrem / Martindale (EN ISO 1294-2) 90 000
 • Nárazník 4-5 (EN ISO 1295-2)
 • Odolnost vůči oděru barev (EN ISO 105-B02) 4-5
 • Tloušťka 2,5 mm. Dvojitá vrstva: 5 mm
 • Absorpce zvuku 20-30 dB
 • 80% ztmavnutí, doble material 99%

Zvukově izolační clona Angur:

protihluková opona

Parametry zvukové clony:

Šířka clony Angur je 140 cm. Délka je přizpůsobena požadavku zákazníka! Pokud chcete širší oponu, vždy ji vyrobíme ze 140 – 140 kusů, sešité podélně! Tento podélný šev je stěží viditelný, protože se může skrývat ve vlnách záclony. U jednotlivých velikostí a objednávek zašlete e-mail!

Jako obvykle u záclon, záclony by měly být širší dvakrát než okna. Ale pokud chcete ještě lepší akustiku, tedy ještě účinnější absorpci zvuku, pak nejvhodnější je dvojnásobek a půlnásobek velikosti! Je důležité, aby to bylo jak estetické, tak efektivní!

Pečlivé plánování a přesné měření nejsou zanedbatelné! Ujistěte se, že to uděláte, aby vaše akustická clona perfektně zapadla do místnosti a fungovala správně! Ať už se jedná o dům nebo studio, prospěšný efekt nebude trvat dlouho!

Pobřeží:

Existuje nespočet možností, jak uchopit, ať už pinzetu, římsovou kapuci nebo stahovák záclon!
Uveďte prosím své individuální potřeby e-mailem! Pokud chcete řešení ringli (ringli), přichází to za příplatek!

Pinzeta:

V klipu „tradiční“ řešení obalíme materiál! Tímto způsobem lze snadno použít pinzetu! K našim výrobkům nemůžeme přidat pinzetu! Musíte věnovat velkou pozornost síle pinzety, protože naše závěsy jsou těžké a husté, takže ne všechny pinzety to zvládnou. Rovněž stojí za to zkontrolovat nosnost záclonových říms, protože se může také ohýbat při velkém zatížení.

Průchozí otvor, otvor vytvořený v horní části materiálu, skrz který lze snadno vložit římsu!
V tomto případě je třeba vzít v úvahu větší a delší velikosti materiálu. + 10 cm záda je obvykle dostačující.

Co je to ringli?

Ringli_4cm

Prsten je kovový nebo plastový „prsten“ obruče, který je vytvořen na horní straně materiálu. Pracujeme s plastovým průmyslovým prstencem, který je velmi silný a estetický. Vnitřní průměr obruče je 40 mm. S pomocí ringli lze římsu snadno skrýt. Ringlit se používá v několika oblastech, včetně záclon. Skládá se ze dvou částí, které jsou „stlačeny“, aby se zajistilo, že po aplikaci zůstane na produktu stabilní. Tlak obruče a nosnost 150 kg / obruč. Ringli obruč + náklady. 1 EUR / pohár. Obruče se opakují každých 20 cm.

Pokud chcete zatahání záclon a háčku:

curtain back is black, but the light curtains are white felt material

Stahovač záclon je ušit na horní část látky, takže záclonu lze použít také pro římsy, kde je upevnění na háku! Navíječ je příplatek!

Obvykle 1m / 2,5 EUR

Doufáme, že najdete tu, která je pro vás nejvhodnější! Tímto způsobem (kdekoli ho používáte) bude váš každodenní život klidnější a efektivnější! Pamatujte, že tyto závěsy by neměly být zaměňovány s tradičními závěsy. Akustické závěsy jsou vyrobeny z mnohem hustších, těžších dvouvrstvých materiálů. Použití těchto speciálních materiálů také zvyšuje účinnost akustických clon.

Můžete zažít, že naše zvukové závěsy mají několik prospěšných účinků! Lze je tedy použít v domácnostech, kancelářích, na pracovištích, kde cílem je umlčet místnost a snížit ozvěnu. Toto řešení se doporučuje zejména v bytech v centru města, kde může být infiltrační hluk nepříjemný! Je také velmi praktické snížit hluk zaměstnanců v kancelářích a na pracovištích. To lze dokonce provést pomocí závěsu rozdělujícího místnost.

Použití našich záclon je navíc velmi praktické řešení, protože mají více způsobů použití.! Mohou být použity jako rozdělovač místnosti, pokud si to přejete, ale pokud chcete, můžete místnost nebo kancelář znovu propojit najednou! Lze je však samozřejmě použít i ve studiích a hi-fi kinech. Cílem v těchto místech je vytvořit dokonalý zvuk! Naše akustické závěsy pohlcují nežádoucí vysoké tóny, takže žádaného zvuku lze dosáhnout pomocí dalších produktů Perfect Acoustic !!!

Přemýšlejte o každé příležitosti najít tu správnou pro vás!

Ovládání a absorpce zvuku:

Při akustických měřeních s velkými okenními plochami se setkáváme s mnoha ateliéry nebo hi-fi a kinosály. S těmito povrchy se manipuluje velmi akusticky. Bez záclon by to byla nemožná mise. Naštěstí máme jednodušší práci se zvukově izolačními závěsy, které již máme k dispozici.

Protože jsou všechny naše záclony pohlcující zvuk vyrobeny z velmi hustého materiálu s minimálně dvěma vrstvami, dokážou velmi dobře zpracovat jak středně hluboké, tak i vysoké zvuky. Díky své tloušťce filtruje světlo 100%. Lze jej tedy použít i pro zatemnění místnosti v kině. Pro ty, kteří nemají rádi úplnou tmu, není nutné místnost úplně ztmavovat, protože pokud ji utáhneme na tloušťku jen půl metru, má stále vynikající pohltivost zvuku.

Uklidňuje se, když je opona přitažena k sobě,

Ano, samozřejmě. Velmi efektivně. To se má považovat za násobení jeho hustoty ve vztahu k tloušťce vytažené opony, protože tento obrovský materiál je koncentrován na jednom místě. Další nejlepší aplikací je objednávat materiál pro okna s většími povrchy tak, že jde od okraje oken k okraji oken. Takže pokud máte na jedné straně až 4-5 oken na větší straně, minimum je na této straně 4-5 výztuh. V tomto případě může pro každou vzpěru jít kratší opona, takže 4-5 záclony jsou půl metru široké a až 3 m vysoké dohromady. Pokud spočítáme velikost této oblasti, dostaneme to 7,5 m2. Pokud je akustický panel v průměru 0,7 m2, jako by jsme koupili 10 panelů pohlcujících zvuk a umístili je před okna. To zní docela dobře, že?

Výpočet velikosti clony pohlcující zvuk:

Šířka záclon je 140 cm, okraj by měl být přidán a na každé straně asi 2-2 cm. Pokud chcete clonu absorbující zvuk s kapucí, musíte počítat s výškou asi 6-8 cm nahoře! Všechny tyto je třeba vypočítat tak, aby zvukotěsná clona nejen zlepšila akustiku, ale dokonce je esteticky potěší! Protože prvořadým cílem je zlepšit akustiku místnosti, akustiku studio a kancelářskou akustiku, nezapomínejme ale ani na celý obrázek!

Bohužel kvůli individuálním rozměrům nemůžeme záclony vzít zpět! Proto pečlivě přemýšlejte o vzorech a barvách.

Akustické závěsy Angur mohou být skvělou volbou! Perfektní akustické výrobky jsou např. dokonalý zvuk může být vytvořen blahodárným doplňováním akustických panelů, difuzorů, basových pastí!

Nevěřili bychom ani tomu, jak moc prostředí kolem nás ovlivňuje naši náladu a výkon. Pokud jsme neustále vystaveni zvukovým efektům, naše mozky nemohou odpočívat, takže jsme unaveni bez povšimnutí. Můžeme to zažít v práci nebo dokonce doma. V našem moderním světě je obklopeno nesčetnými zvuky. Tyto nežádoucí zvuky můžeme dokonce tlumit zvukotěsnou oponou! Toto je nejjednodušší a nejrychlejší řešení! Takže umístění zvukotěsné opony v místnosti nejen zdobí, ale také má příznivý vliv na náš každodenní život! Naši zákazníci si mohou vybrat z několika barev, takže najdete tu, která odpovídá vašemu stylu a vkusu.

 

Další informace

Hmotnost -
Color

700, 701, 702, 703, 705, 706, 713, 715

Size

140x200cm, 140x200cm Dvojité závěsy, 140x250cm, 140x250cm Dvojité závěsy, 140x300cm, 140x300cm Dvojité závěsy, 140x350cm, 140x350cm Dvojité závěsy, 140x400cm, 140x400cm Dvojité závěsy

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Angur protihluková opona”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.