Brawa zvukové tlumící závěsy (Texturizovat)

2 160 8 478  + tax

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)!

Při platbě bankovním převodem získáte 10% slevu z celkové ceny

 • Hustota 820 g / m2. Dvojité šití: 1640 g / m2
 • Tloušťka 2,5 mm. Dvojité šití: 5 mm
 • Absorpce zvuku 20 dB

Ozonová dezinfekce akustického panelu: Nemusíte se bát koronaviru!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 564787720436 Kategorie:
GTIN: 564787720436
MPN: 564787720436
Brand: Perfect Acoustic

Popis

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo akustiky, zeptejte se jich na „Otázky a odpovědi“. Zde dostanete odpovědi rychleji. V e-mailech můžeme odpovídat pouze na otázky týkající se objednávek.

Naši zákazníci s daňovým číslem EU mohou nakupovat bez daně (-27%)! Při objednávce prosím uveďte v komentářích své daňové číslo EU. Po ověření vám zašleme novou daň bez daně k platbě.

velikost: 140 cm široký

Cena: 1 běžný metr / 39EUR. Dvojité šití: 78EUR

Lze jej objednat v libovolné šířce od závěsu!

Ceny platí pro již zvlněné závěsy!

BRAWA zvukové tlumící závěsy:

Všechny závěsy Brava jsou dvouvrstvé, zadní strana je vyrobena ze středně hnědého textilního materiálu.

Materiál je lehce vzorovaná, hedvábná, jemná dotyková opona. Vypadá skvěle doma, ve studiu nebo dokonce v kancelářích. Kromě dobrých vlastností pohlcujících hluk se dobře hodí k dalším výrobkům Perfect Acoutic.

Některé další podrobnosti o oponu:

 • Vyrobeno z nehořlavých materiálů
 • Lze prát v pračce
 • Jemně měkký dotek
 • Vyrobeno z odolného nepružného materiálu
 • Složení 50% PES – 50% bavlna
 • Hustota 820 g / m2. Dvojité šití: 1640f / m2
 • Šířka 140cm
 • Zkouška otěrem / Martindale (EN ISO 1294-2) 90 000
 • Nárazník 4-5 (EN ISO 1295-2)
 • Odolnost vůči oděru barev (EN ISO 105-B02) 4-5
 • Tloušťka 2,5 mm. Dvojité šití: 5 mm
 • Absorpce zvuku 20-35 dB
 • 80% ztmavnutí, doble material 99%

zvukové tlumící závěsy

Záclony snižující hluk
velikosti:

Šířka naší opony je 140 cm. Měli byste si vybrat délku, která vyhovuje dveřím okna atd.! Pokud chcete vlastní velikost, je to také možné. V takovém případě nám prosím pošlete e-mail!

Záclony by měly být širší alespoň dvakrát než šířka okna, ale pokud chcete ještě lepší výsledky v absorpci zvuku, doporučuje se 2,5x.

Prosím nezadávejte rozměry okna, dveří, potřebujeme pouze velikosti záclony, kterou si objednáte. Přesné měření a konstrukce jsou pro to velmi důležité !!

Montáž záclon:

Zvukotěsné závěsy lze použít také s pinzetou nebo skrytými římsami.
Vytvořili jsme díru v horní části našich záclon, skrz kterou lze římsu snadno protlačit! Lze jej tedy použít také s římsou nebo pinzetou!

Ringlis návštěva:

Ringli_4cm

Tento druh vnímání je nejsilnější. Může být dokonce použit pro průmyslové účely. Prstencové prsteny mohou být vyrobeny z kovu a plastu. Upřednostňujeme průhledný plastový obruč, a to díky své síle a kráse. Tyto plastové obruče mají nosnost 150 kg / obruč. Lisují se do materiálu v intervalech 20 cm. Ve většině případů je římsou protažena, ale je také vhodná pro pohyb stroje. V tomto případě je v něm zavěšen háček. Ringli kroužky + cena. 1 EUR / pohár.

Další populární koncept je navíječ:
curtain back is black, but the light curtains are white felt material

blokování světla

Tento koncept také znamená + náklady. 1m / 2,5 EUR

Jak vypočítat velikost záclon pohlcujících zvuk:

Šířka materiálu záclon je rovnoměrně 140 cm, z toho 2–2 cm je šitá hrana (na obou stranách), proto musí být v objednávce také zahrnuta. Lze objednat libovolnou širší záclonu. To je však možné pouze spojením, tento spoj vyžaduje 5 cm. Takže na každých 140 cm musíte počítat s + 5 cm. „Kůže“ záclonové římsy je asi 8-10 cm plus materiál. To by mělo být také přidáno tak, aby záclona byla stejně velká, jak potřebujete. Řešení Ringlis je také možné pro velké závěsy. to je příplatek! Při výpočtu velikosti vezměte v úvahu všechny detaily, aby závěs byl nejen působivý, ale také dobře vypadal!

Můžete si vybrat ze záclony Brawa v jakékoli z viditelných barev, stejně jako objednat v jakékoli velikosti! Zvukotěsná opona je nezbytným doplňkem každého hi-fi, kina, studia nebo kanceláře. Kromě panelů a difuzorů je použití správné clony pohlcující zvuk nezbytné pro dobrou akustiku! Nezapomeňte, že zvukotěsné závěsy zdobí také místnost! Víme, že je také důležité, aby místnost, ve které žijeme, pracujeme nebo jen trávíme volný čas, vypadala dobře. Tak se budeme mít dobře!

Při výběru barev a velikostí pečlivě přemýšlejte o všem, protože nemůžeme vzít zpět záclony pohlcující zvuk!

 

Příznivé účinky ticha!

V dnešním moderním světě jsme postupně vystaveni různým zvukovým efektům. Hluk obklopuje lidi kolem našich domovů, pracovišť a dokonce většinu volného času. Z dlouhodobého hlediska to má velmi špatné účinky na naše tělo a zdraví. Dnes, další výzkumy dokazují, že naše mozky potřebují odpočinek!

 • Ticho pomáhá mozkovým buňkám regenerovat
 • Ticho vás učiní kreativnějšími
 • Ticho snižuje stres
 • Ticho zlepšuje mozkové funkce

Je důležité, abychom si sami vytvořili klidné prostředí, abychom zajistili náš odpočinek. Hluk v našem prostředí může výrazně zlepšit i akustický prvek nebo zvukotěsné závěsy. V našem domě mohou být zvuky – zvenčí nebo způsobené našimi hlasitými sousedy – sníženy akustickými clonami až o 30%. Samozřejmě také záleží na tom, kolik záclon zavěsíme. Je zřejmé, že větší plocha povrchu (protože používáme více akustického materiálu) může dosáhnout většího účinku.

Toto řešení je velmi rychlé, snadné a relativně levné implementovat. Může však být nutné snížit hluk nejen v našich domovech, ale také na našich pracovištích. Je důležité, aby se zaměstnanci navzájem nerušili. Není vždy možné oddělit daný prostor. Pak můžete poskytnout řešení pro zvukově izolační clonu, kterou lze použít alternativními způsoby. V případě potřeby by měla být zmenšena.

Důležitost prostorové akustiky:

Ve studiích, hi-fi, kinech jsou při akustickém zpracování skleněné povrchy vždy problémem. Akustické panely, difuzéry, zvukové pasti mohou být dokonale doplněny zvukově izolační clonou. Tyto materiály nelze zaměňovat s tradičními materiály. Tyto materiály jsou speciálně vyvinuté, husté materiály. Jejich vlastnosti pohlcování zvuku a tepla se skvěle používají. Tímto způsobem lze každý bod v dané místnosti dokonale zvládnout! Navíc se zvukotěsnými závěsy
, bude nejen dobrá akustika dané místnosti, ale bude také vypadat dobře. Ze široké škály barev může každý najít tu, která vyhovuje jejich vkusu! Je naprosto nezbytné, abychom se cítili dobře v našem domě, na pracovišti nebo v hobby místnosti! Pokud se v místnosti cítíme dobře, naše nálada bude také mnohem lepší! Díky lepší atmosféře budeme mnohem kreativnější a náš každodenní život lepší! ?

Další informace

Hmotnost -
Color

1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112

Size

140x200cm, 140x200cm Dvojité závěsy, 140x250cm, 140x250cm Dvojité závěsy, 140x300cm, 140x300cm Dvojité závěsy, 140x350cm, 140x350cm Dvojité závěsy, 140x400cm, 140x400cm Dvojité závěsy

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Brawa zvukové tlumící závěsy (Texturizovat)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi zákazníků

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

Send me a notification for each new answer.